En İyi Fiyatlar

İNCELE
Ücretsiz
Kargo
Son Gün 31 Aralık.

Sehpa Setleri

En Kaliteli Sehpalar


Sehpalar ilk bakışta göze çarpmayabilir ancak özellikle işlevsellik açısından her evin en önemli parçaları arasında yer alır. Yaratıcı bir şekilde tasarlanmış, kullanışlı bir masa oturma odanızın ya da salonunuzun görünümünü değiştirebileceği gibi istediğiniz birçok eşyayı yerleştirebileceğiniz küçük bir depolama alanı görevi de görebilir. Sizlere sunulan farklı tasarımlara sahip onlarca kaliteli ve dayanıklı modele göz atabilir, dekorasyon zevkinize ve evinizdeki diğer mobilyalara en uygun olanı seçebilirsiniz.


Sehpa Modelleri


Sehpa  modelleri, tasarım ve kullanım amacına göre farklılık gösterse de ortak özellikleri kaliteli, estetik ve pratik olmalarıdır. Birçok masa modelini içeren ürün yelpazesi genel olarak yan sehpalar, sehpalar, zigon sehpalar ve ara sıra kullanılan masalar olarak ayrılır. Bu farklı masa çeşitleri arasından kişisel zevkinize ve evinizin ihtiyaçlarına göre dilediğiniz modelleri seçebilirsiniz.


Farklı masa modelleri, kullanıcılara farklı özellikler ve çeşitli avantajlar sunar. Örneğin yan sehpalar, ergonomik tasarımları ve nispeten küçük boyutları ile dar alanlarda verimliliği en üst düzeye çıkarmak isteyen kullanıcılar için uygundur. Sehpalar ise oturma odası ve salon gibi mekanlarda merkezi bir konuma yerleştirilmeye daha elverişlidir. İç içe geçebilen benzersiz tasarımlarıyla zigon sehpalar, minimum yer kaplamalarına rağmen genişletildiklerinde maksimum işlevsellik sunar. Küçük ve hafif olan ara sıra masaları, özellikle misafirlere yiyecek ve içecek servisi yapmak için kullanışlıdır ve boyutları, gerektiğinde evin çeşitli yerlerine kolayca taşınabilmelerine olanak tanır. Genel tasarım ve işlevselliğin yanı sıra masa modelleri renk, malzeme ve desenlerine göre de çeşitlilik gösterir. Bu da daha fazla seçeneğe sahip olacağınız anlamına gelir ve estetik anlayışınıza ve evinizin genel dekoruna en uygun ürünleri bulmanızı kolaylaştırır.


Sehpa Fiyatları


Mobilya seçerken kullanıcıların haklı olarak en çok dikkat ettiği konulardan biri de ürünlerin fiyatıdır. Masalar satın alındıktan sonra uzun yıllar kullanılacağı için ürünlerin bütçe dostu olmasının yanı sıra kaliteli, güvenilir ve dayanıklı olması da çok önemlidir. Sizlere sunulan ürünler hem kalite ve estetikten ödün vermeden üretiliyor hem de geniş bir fiyat aralığına yayılıyor. Diğer birçok mobilya parçasında olduğu gibi masa modellerinde de fiyatları etkileyen başlıca unsurlar ahşabın cinsi, kullanılan diğer malzemeler, işçilik, tasarım ve işlevselliktir. Her eve, her zevke ve her kullanıma hitap eden, birbirinden oldukça farklı özelliklere sahip pek çok farklı masa çeşidi olduğu için alışveriş için belirlediğiniz bütçeye uygun ürünleri bulmanız zor olmayacaktır.


Farklı ürünlerin fiyatlarını ve detaylı özelliklerini inceleyip karşılaştırarak hem fiyat hem de diğer faktörler açısından hangisinin sizin için daha uygun olduğuna kolayca karar verebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin listelendiği kategori sayfalarında belirtilen çeşitli fiyat aralıklarını seçerek ürünleri fiyatlarına göre filtreleyebilirsiniz. Bu sayede sadece belirlediğiniz fiyat aralığına giren masa modellerini inceleyebilir; beğendiğiniz ürünleri karşılaştırabilir ve alışverişinizde önemli ölçüde zaman kazanabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo

Ertesi gün gönderim

Kolay Ödeme

Kolay Online Ödeme

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek