En İyi Fiyatlar

İNCELE
Ücretsiz
Kargo
Son Gün 31 Aralık.

Zigon Sehpa

Farklı boyutları, az yer kaplayan iç içe geçmiş yapıları ve kullanışlı tasarımlarıyla salonunuzdan eksik etmeyeceğiniz Zigon sehpalar, modelleriyle farklı ev dekorlarına uygunluk gösteriyor. Modern renklere sahip ahşap ürünler, çok yönlü kullanıma sahip metal ayaklı ürünler, cam sehpalar ve daha birçok ürün çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz. Zigon sehpaların farklı çeşitlerini ve fiyatlarını inceleyerek sehpalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Zigon Sehpa Fiyatları


Zigon sehpa fiyatları; ürünün modeline, markasına, malzemesine, adedine ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Doğal ahşaptan üretilen sehpalar, farklı boyutlarda üç farklı parça ile satılır. Renkleri, ahşap özellikleri ve cila kalitesi ile farklılık gösteren ürünlerin fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Ürünler arasında yonga levha ve nikel kaplama ayaklardan oluşan zigon çeşitleri de bulunur. Aynı tasarıma sahip ancak metal ayaklı ve nikel kaplama ayaklı modelleri farklı fiyat aralıklarında bulabilirsiniz. Çok ulaşılabilir fiyatlarla 4'lü ve 5'li sehpalara sahip olabilirsiniz.

Ahşap ürünler arasında fiyatları ile her bütçeye hitap eden bir diğer zigon modeli ise üçlü kare ürünlerdir. Özellikle beyaz ve ceviz gibi klasik renkleri ile ortama şıklık katan ürün çeşitlerini pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Sade kare tasarımları tercih edenler için masa şeklindeki ürünler de iyi bir seçimdir. Fiyat olarak farklılık gösteren elips ya da papatya şeklindeki modelleri klasik ürünlerle karşılaştırabilirsiniz. Tasarımlarıyla birlikte boyutları da değişen konsol yüksekliği ürünlerini üç parça halinde satın alabilirsiniz. Aynı zamanda fiyatlarıyla da dikkat çeken büyük setlerden ev dekorunuza uygun olanı seçebilirsiniz.


Zigon Sehpa Modelleri


Zigon sehpa çeşitleri arasında hem klasik tasarımlara hem de modern tasarımlara sahip ürünler bulabilirsiniz. Klasik kesimlere sahip ürünlerde ahşaptan üretilen masa tarzı sehpalar, antika temasında döşenmiş evlerde şık bir kullanım sunuyor. Özellikle 3 ve 4 parçadan oluşan ahşap takımlar, işlemeli ve yaldızlı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Ahşap sehpalar arasında kare modeller de sade döşenmiş evler için kullanıcıya sunuluyor. Beyazdan ahşap tonlarına ve siyaha kadar birçok farklı renkte bulabileceğiniz ürünlerin yükseklik ve genişliklerini inceleyebilirsiniz.

Modern zigonlar arasında yeşil, mavi, kırmızı, sarı, turuncu gibi canlı renklerde şık modeller yer alıyor. Masa, papatya, yonca, elips gibi farklı şekillere sahip modern ürünler meşe ve kayın gibi kaliteli ahşaplardan üretiliyor. Beyaz ve pembe gibi iki farklı renk seçeneği bulunan ürünler, farklı ayak tasarımları ve doğal ahşap ayakları ile şık ve estetik bir görünüm sergiliyor. Doğal ahşap ürünlerde yan yana konulabilen ürünlerin yanı sıra üst üste konularak yer tasarrufu sağlayan ürünleri de bulabilirsiniz. İç içe geçmedikleri için kanepenin yanına rahatlıkla çekebileceğiniz ve hatta üzerinde yemek yiyebileceğiniz tepsi şeklinde farklı boyutlarda ürünler de bulabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo

Hızlı Kargo

Ertesi gün gönderim

Kolay Ödeme

Kolay Online Ödeme

Canlı Destek

7/24 Canlı Destek